toptan ayakkabı

Ucuz Toptan Ayakkabı

MD Ayakkabı olarak firmamız kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi kendisine ilke olarak benimsemiştir.
Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin yoğun talepleri üzerine Türkiye’de üretilen ve Tüm ihracat izinleri alınmış, Yurt dışına gönderimde sorun olmayan toptan ucuz ayakkabı stoklarımıza girmiştir.
Yukarıda da belirttiğimiz üzere ürünlerimiz tamamiyle Türkiye’de üretilmiş olup Merdane(Erkek), 8’li seriler halinde ve kutuludur.
Seri dağılımı 40 1 adet, 41 2 adet, 42 2 adet, 43 2 adet, 44 1 adet olmak üzere toplam 8 çifttir.
Stoğumuzda bulunan tüm ucuz toptan ayakkabı modellerimiz kalite kontrollerinden geçirilmiştir.Ürünlerimiz kutulu ve kolilidir.
Ürünlerimizin üzerinde kesinlikle defo, ilaç izi veya yapıştırma hataları yoktur ve iki kere kontrolü firmamız tarafından yapılmıştır.

Sizler için hazırlamış olduğumuz toptan ucuz ayakkabı modellerimizden bazıları.

Toptan ayakkabı modellerimiz özellik olarak, Tabanı PVC, Dış materyali Süet yada suni deri den imal edilmiştir.
Her modelin minimum stok adet 5 takımdır, Ancak iş yoğunluğumuz sebebiyle sipariş vermeden önce mutlaka istediğiniz modelin stok teyitini alınız.
Toptan ucuz ayakkabı siparişleriniz minimum 10 Takım olmak zorundadır, 10 takım altı vereceğiniz siparişlerde ambar nakliyesi ve hamaliye ücreti almaktayız.Bu konuda malesef taviz veremiyoruz, Takdir edersiniz ki fiyat ve kar marjı çok düşük ürünlerde verilecek sipariş belirli tutarın altında olduğu zaman zarar etmekteyiz.

Bir üst kalite ucuz toptan ayakkabı modellerimiz.

Firmamızdan satın alacağınız toptan ucuz ayakkabı modellerinde her hangi bir aksi durumda nakliye ve hamaliyesi tarafımızdan ödenmek üzere sizlere yeni ürün aynı gün içerisinde göndermekteyiz.Model seçiminizi mutlaka toptan ayakkabı mağazamızda ürünlerimizi görerek yapmanız sizlerin avantajına olacaktır.Bunun sebebi ise model sayımızın fazla olması ve her modelin şuan için fotoğrafının olmamasıdır.Ancak ürün fotoğrafı olan ürünlerimiz içinde her zaman online olarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz MD Ayakkabı olarak sizlerin her zaman yanınızdayız, Özellikle günümüzde ekonomik durumlar ve satın alma gücünün azalması sebebiyle işlerinizde düşüş olduğunun farkındayız.Bu sebeple önceliğimiz siz parakende mağaza sahiplerini ayakta tutabilmemizdir.Buna paralel olarak Ürünlerimizin her zaman arkasındayız firmamızdan satın almış olduğunuz ürünler içerisinde satılmayan modeller varsa Serisi bozulmamış kutusu ve kolisi deforme olmamış tüm ürünlerimizi yeni modellerimizle fiyat farkı ödemeden değiştirebilirsiniz.

Toptan ucuz ayakkabı fiyatları için bizlere çağrı merkezi numaramızdan 09:00 – 20:00 saatleri arasında, Whatsapp hattımızdan günün 24 saati ulaşıp fiyat, model ve stok durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:, , , , ,

Benzer Ürünler

Back to Top

toptan ayakkabı

Gerek ürün imalatının da kullanılan malzemelerin kalitesi, Gerekse farklı ayakkabı modelleri üreterek geniş bir müşteri ağına ulaşan firmamız sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyerek gücüne güç katmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin sayesinde toptan ayakkabı firması olarak hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
MD Ayakkabı kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp siz değerli müşterilerinin toptan ayakkabı ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmuştur.Üretim aşamasında yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöründe her zaman yenilikçi ve modern çizgilerle toptan ayakkabı üretimini yapmıştır.Ayakkabı üretiminde kullanmış olduğu tüm ayakkabı malzemeleri sağlık bakanlığı onaylı olup, üretimden sonra firmamızın talebi doğrultusunda ayakkabılarımız AZO Testine tabi tutulurak uygunluk ve kalite raporları alınmıştır.Buna paralel olarak Almanya, Hollanda, Avusturya ve Macaristan başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden ürünlerimize talep gelmiştir.