toptan ayakkabı
  • toptan nike air max

    Nike spor ayakkabıları içerisinde en çok tutulan modellerinden bir tanesi olan Air Max modeli siz değerli müşterilerimiz için üretimine başlamış bulunmaktayız.Gerek kalitesi gerekse uygun fiyatıyla sizde mağazanızda nike air max satabilirsiniz. Firmamız toptan nike air max imalatında Bay (MERDANE) -Bayan (ZENNE) ve GENÇ (GARSON) olmak üzere üç farklı kalıpda çalışmaktadır. ÜRÜNLERİMİZİN SERİ DAĞILI ŞU ŞEKİLDEDİR. […]

    Ürünü incele »

Back to Top

toptan ayakkabı

Gerek ürün imalatının da kullanılan malzemelerin kalitesi, Gerekse farklı ayakkabı modelleri üreterek geniş bir müşteri ağına ulaşan firmamız sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyerek gücüne güç katmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin sayesinde toptan ayakkabı firması olarak hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
MD Ayakkabı kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp siz değerli müşterilerinin toptan ayakkabı ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmuştur.Üretim aşamasında yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöründe her zaman yenilikçi ve modern çizgilerle toptan ayakkabı üretimini yapmıştır.Ayakkabı üretiminde kullanmış olduğu tüm ayakkabı malzemeleri sağlık bakanlığı onaylı olup, üretimden sonra firmamızın talebi doğrultusunda ayakkabılarımız AZO Testine tabi tutulurak uygunluk ve kalite raporları alınmıştır.Buna paralel olarak Almanya, Hollanda, Avusturya ve Macaristan başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden ürünlerimize talep gelmiştir.