toptan ayakkabı

Toptan Ucuz Babet

Değerli müşterilerimiz kendi imalatımız olan her bütçeye uygun birbirinden farklı babet modellerimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.
Toptan babet serilerimiz 8 li olup kutusuzdur, Talebinize göre kutu farkı ödeyerek kutulu olarak da satın alabilirsiniz.Kutulu toptan babet fiyatında kutu farkı 0,75 TL (KURUŞ) ‘tur.

Ürünlerimiz büyük çoğunluğu hazır seri ve modellerdir, isteğiniz doğrultusunda beğendiğiniz model için ilave renk ve malzeme talebinde bulunarak firmanıza özel üretimde yapmaktayız.Bu tip özel siparişleriniz için önceden bilgi talebinde bulunmanızı önemle rica ediyoruz.
Özel toptan babet model ve renk siparişleriniz adetli (minimum 20 takım) olması gerekmektedir.

Toptan babet siparişi vermeden önce lütfen aşağıdaki bilgileri müşteri hizmetleri numaramızdan arayarak teyitini alınız.
-İstediğiniz babet modelinin rengi kontrolunü (Fotoğraf çekimlerinde bir ton açık olacağından renk tonu farklılık gösterebilir) yapınız.
-Listesini verdiğiniz toptan babet modellerinin stok (Günlük adetli olarak toptan babet satışımız olduğunuz sürekli aynı ürünler bulunmuyor) durumunu sorunuz.
-Vereceğiniz toptan babet siparişinizin minimum 10 takım/seri olduğunu unutmayınız.

Hazır stoğumuzda bulunan toptan babet modellerimiz. (Sipariş vermeden stok teyiti yapınız)

Toptan babet fiyatlarımız piyasa fiyatlarının altındadır, Ancak kalite üst seviyededir.

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Back to Top

toptan ayakkabı

Gerek ürün imalatının da kullanılan malzemelerin kalitesi, Gerekse farklı ayakkabı modelleri üreterek geniş bir müşteri ağına ulaşan firmamız sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyerek gücüne güç katmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin sayesinde toptan ayakkabı firması olarak hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
MD Ayakkabı kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp siz değerli müşterilerinin toptan ayakkabı ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmuştur.Üretim aşamasında yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöründe her zaman yenilikçi ve modern çizgilerle toptan ayakkabı üretimini yapmıştır.Ayakkabı üretiminde kullanmış olduğu tüm ayakkabı malzemeleri sağlık bakanlığı onaylı olup, üretimden sonra firmamızın talebi doğrultusunda ayakkabılarımız AZO Testine tabi tutulurak uygunluk ve kalite raporları alınmıştır.Buna paralel olarak Almanya, Hollanda, Avusturya ve Macaristan başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden ürünlerimize talep gelmiştir.