toptan ayakkabı

toptan çakma ayakkabı

Değerli müşterilerimiz, toptan çakma ayakkabı modellerimiz arasında; Adidas, Nike, Hummel, Lacoste, New Balance, Gucci, Prada, Burberry, Channel ve Armani bay ve bayan modelleri bulunmaktadır.
Tüm ürünlerimiz kendi imalatımız kaliteli ve uygun fiyatlıdır, ürünlerimizin fiyatlarını ve modellerini öğrenmek için bizlere +90 531 392 94 85 nolu hattımızdan ulaşabilir model ve fiyat talebinde buluna bilirsiniz.
toptan çakma ayakkabı fiyatları, genel olarak modeller arasında fiyat farklılığı olsada ürünlerimiz 15 TL’den 30 TL’ye kadar değişmektedir.Fiyat teklifimiz ürün modeline ve kaç adet alacağınıza bağlıdır.toptan çakma ayakkabılar, birinci sınıf malzemeden kaliteli işçilikle üretilmiştir, her bütçeye uygun ayakkabı modellerimiz vardır. toptan çakma spor ayakkabı modellerimiz bay, bayan, genç ve çocuk olmak üzere dört grububa ayrılmıştır, tüm modellerimiz kendi üretimimizdir.toptan çakma spor ayakkabı fiyatları için bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , ,

Benzer Ürünler

Back to Top

toptan ayakkabı

Gerek ürün imalatının da kullanılan malzemelerin kalitesi, Gerekse farklı ayakkabı modelleri üreterek geniş bir müşteri ağına ulaşan firmamız sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyerek gücüne güç katmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin sayesinde toptan ayakkabı firması olarak hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
MD Ayakkabı kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp siz değerli müşterilerinin toptan ayakkabı ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmuştur.Üretim aşamasında yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöründe her zaman yenilikçi ve modern çizgilerle toptan ayakkabı üretimini yapmıştır.Ayakkabı üretiminde kullanmış olduğu tüm ayakkabı malzemeleri sağlık bakanlığı onaylı olup, üretimden sonra firmamızın talebi doğrultusunda ayakkabılarımız AZO Testine tabi tutulurak uygunluk ve kalite raporları alınmıştır.Buna paralel olarak Almanya, Hollanda, Avusturya ve Macaristan başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden ürünlerimize talep gelmiştir.