toptan ayakkabı

Değerli müşterilerimiz site kullanımı hakkında tüm detayları ve bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

SORU:SİTEYE NASIL ÜYE OLURUM?
Cevap:Buraya tıklayıp üye kayıt sayfasına gidersiniz.
İlk kutuya kullanıcı adınızı, ikinci kutuya şifrenizi, üçüncü kutuya’da mail adresinizi yazıp kayıt ol butonuna tıklayınız.
Bu işlemleri yaparak sitemize üye olursunuz.

SORU:ÜYE OLDUM, ANCAK GİRİŞ YAPAMIYORUM?
Cevap:Üye olduktan sonra buraya tıklayıp gelen sayfada kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

SORU:ÜYE OLUP GİRİŞ YAPTIM SİTEYİ GÖREMİYORUM?
Cevap:Buradan üye girişi yaptıkdan sonra Sol üst köşedeki site adımıza tıklayarak veya Buraya tıklarak sitemize ulaşabilirsiniz.

SORU:ADETLİ VE ÇOKLU ALIMLARDA İNDİRİM YAPIYORMUSUNUZ?
Cevap:Sipariş Listeniz üzerinden tekrar fiyat düzenlemesi yapabiliriz.

SORU:YURT DIŞINDA YAŞIYORUM, TOPTAN AYAKKABI ALSAM GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ?
Cevap:Toptan Ayakkabı gönderdiğimiz başlıca ülkeler;Rusya, Ermenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Gürcistan, Irak, İran, Suriye, Libya, Cezayir, Tunus, Sudi Arabistan, Kıbrıs, Yunanistan, Romanya, Bosna-Hersek, Arnavutluk, Bulgaristan ve Mısır gibi ülkelerin yanı sıra bir çok ülkeye gönderim yapmaktayız.

SORU: KREDİ KARTIYLA SATIŞINIZ VARMI?
Cevap: Evet kredi kartınızla alım yapabilirsiniz.

SORU:ÜRÜNLER TÜRK MALI MI?
Cevap:Ürünlerimizin büyük çoğunluğunu kendimiz üretmekteyiz, kalanını ise fason olarak başka firmalardan temin etmekteyiz.

SORU: SATIŞLARINIZ SADECE TOPTAN MI?
Cevap:Sadece toptan

SORU:YERİNİZ NEREDE? ÜRÜNLERİ NEREDE GÖREBİLİRİM?
Cevap:Ayakkabıları, Beyazıd mağaza-depomuzda görebilirsiniz.

Back to Top

toptan ayakkabı

Gerek ürün imalatının da kullanılan malzemelerin kalitesi, Gerekse farklı ayakkabı modelleri üreterek geniş bir müşteri ağına ulaşan firmamız sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyerek gücüne güç katmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin sayesinde toptan ayakkabı firması olarak hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
MD Ayakkabı kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp siz değerli müşterilerinin toptan ayakkabı ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmuştur.Üretim aşamasında yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöründe her zaman yenilikçi ve modern çizgilerle toptan ayakkabı üretimini yapmıştır.Ayakkabı üretiminde kullanmış olduğu tüm ayakkabı malzemeleri sağlık bakanlığı onaylı olup, üretimden sonra firmamızın talebi doğrultusunda ayakkabılarımız AZO Testine tabi tutulurak uygunluk ve kalite raporları alınmıştır.Buna paralel olarak Almanya, Hollanda, Avusturya ve Macaristan başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden ürünlerimize talep gelmiştir.