toptan ayakkabı
  • Freeland toptan ayakkabı

    Birinci sınıf suni deriden Özel olarak üretilmiş rugan erkek casuel modellerimiz, Bu ürünümüz %100 yerli üretim olup Freeland markadır. Renk olarak: Lacivert-Sarı, Beyaz, Kırmızı, Lacivert renkleri mevcut olup stok kodumuz 1550 ve 8832 dir. Adetli alımlarınızda sizin talebiniz doğrultusunda bu malzemenin farklı renk ve taban uygulamalarıda yapılmaktadır. Seriler 8 li olup seri dağılımları: 40 (1 […]

    Ürünü incele »

Back to Top

toptan ayakkabı

Gerek ürün imalatının da kullanılan malzemelerin kalitesi, Gerekse farklı ayakkabı modelleri üreterek geniş bir müşteri ağına ulaşan firmamız sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyerek gücüne güç katmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin sayesinde toptan ayakkabı firması olarak hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
MD Ayakkabı kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp siz değerli müşterilerinin toptan ayakkabı ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmuştur.Üretim aşamasında yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöründe her zaman yenilikçi ve modern çizgilerle toptan ayakkabı üretimini yapmıştır.Ayakkabı üretiminde kullanmış olduğu tüm ayakkabı malzemeleri sağlık bakanlığı onaylı olup, üretimden sonra firmamızın talebi doğrultusunda ayakkabılarımız AZO Testine tabi tutulurak uygunluk ve kalite raporları alınmıştır.Buna paralel olarak Almanya, Hollanda, Avusturya ve Macaristan başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden ürünlerimize talep gelmiştir.