toptan ayakkabı
 • Dockers Model Erkek Toptan Ayakkabı

  Termo taban çok şık dockers model erkek toptan ayakkabı Bir takımda sekiz çift ürün vardır. Erkek (Merdana) 40 – 44 Arası Adetli siparişleriniz de İstediğiniz renk ve model de siparişleriniz alınır. ÜRÜN FİYATLARI SADECE ÜYELER GÖREBİLİR !!! BURAYA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ….

  Ürünü incele »
 • Nakışlı Nike FREE 0.5 (Yeni Ürün)

  Yeni sezon için FREE 0.5 Bu ürünümüzün sadece bayan (GARSON) modeli bulunmaktadır. Seriler 10 ludur. Bayan (GARSON) 36-40 Arası Özel renk siparişlerinizi sadece adetli alımlarda ( Her Renk için minimum 10 Takım) yapmaktayız ÜRÜN FİYATLARI SADECE ÜYELER GÖREBİLİR !!! BURAYA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ….

  Ürünü incele »
 • Nakışlı Nike Air Max (Yeni Ürün)

  Yeni sezon için özel olarak üretilmiş nakışlı nike air max ürünümüzün serileri 10 lu olup Bayan (GARSON) 36-40 Arası Erkek (MERDANE) 40-44 Arası İşçilik ve malzeme olarak kalitelidir. Adetli alımlarınızda Her rengin uygulaması yapılır. ÜRÜN FİYATLARI SADECE ÜYELER GÖREBİLİR !!! BURAYA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ….

  Ürünü incele »
 • Ferrari Anorak (Yeni Sezon)

  FERRARİ ANORAK (YENİ SEZON) Yaz sezonu için özel olarak üretilmiş anorak ferrari modeli Seriler 8 li olup bu grubun sadece merdanesi vardır Seri dağılımı: 40 (1 çift) – 41 (2 çift) – 42 (2 çift) – 43 (2 çift) – 44 (1 çift) ÜRÜN FİYATLARI SADECE ÜYELER GÖREBİLİR !!! BURAYA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ….

  Ürünü incele »
 • Freeland toptan ayakkabı

  Birinci sınıf suni deriden Özel olarak üretilmiş rugan erkek casuel modellerimiz, Bu ürünümüz %100 yerli üretim olup Freeland markadır. Renk olarak: Lacivert-Sarı, Beyaz, Kırmızı, Lacivert renkleri mevcut olup stok kodumuz 1550 ve 8832 dir. Adetli alımlarınızda sizin talebiniz doğrultusunda bu malzemenin farklı renk ve taban uygulamalarıda yapılmaktadır. Seriler 8 li olup seri dağılımları: 40 (1 […]

  Ürünü incele »

Back to Top

toptan ayakkabı

Gerek ürün imalatının da kullanılan malzemelerin kalitesi, Gerekse farklı ayakkabı modelleri üreterek geniş bir müşteri ağına ulaşan firmamız sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyerek gücüne güç katmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin sayesinde toptan ayakkabı firması olarak hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
MD Ayakkabı kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp siz değerli müşterilerinin toptan ayakkabı ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmuştur.Üretim aşamasında yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöründe her zaman yenilikçi ve modern çizgilerle toptan ayakkabı üretimini yapmıştır.Ayakkabı üretiminde kullanmış olduğu tüm ayakkabı malzemeleri sağlık bakanlığı onaylı olup, üretimden sonra firmamızın talebi doğrultusunda ayakkabılarımız AZO Testine tabi tutulurak uygunluk ve kalite raporları alınmıştır.Buna paralel olarak Almanya, Hollanda, Avusturya ve Macaristan başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinden ürünlerimize talep gelmiştir.